Úspěšný sázkař sází s rozumem

Na kurzovém sázení není nic špatného. Ať už si jím chcete přivydělat nějaký peníz nebo jen zažít adrenalin při sledování toho, jestli váš favorit nakonec dotáhne zápas k vítězství nebo ne, vyplatí se při sázení dodržovat pár základních pravidel. Předpokládáme totiž, že vaším primárním cílem není prodělat. Krátkodobě sice může strategie náhodného sázení bez rozmyslu fungovat, z dlouhodobějšího hlediska už to ale není nic, co byste chtěli používat.

Nikdy nesázejte více než můžete prohrát

Automaticky nepočítejte s žádnou výhrou. I sebevětšího favorita muže potkat nenadálé selhání. Jestli si o vsazené peníze nemůžete dovolit přijít, do sázení se raději ani nepouštějte.

Rozumějte tomu, na co sázíte

Nikdo nemůže znát vše. Stejně jako mezi novináři jsou odborníci na různé sporty, i sázkaři by se měli profilovat. Jestliže se vám líbí, jak vysoké kurzy se vypisují například na NHL, neznamená to ještě, že je zařadíte do svého tiketu, pokud o hokeji nic nevíte. Znáte také betway casino app? Snažte se tedy sledovat sporty a jejich výsledky, na které chcete sázet. A když zabrousíte i do statistik, nic se nestane. Naopak je to nutnost. Dokonalá znalost pravidel, výsledků, formy a statistik dnes představuje nezbytnou podmínku k úspěšným tiketům.

Vyhněte se dlouhým tiketům

Jistě vás na sociálních sítích také ohromily dlouhé plachty s více než 10 úspěšnými tipy. Ty však neznamenají důkaz dobrého sázení či nějaké speciální dovednosti, ale jsou dílem náhody. Vždy platí, že raději zvolte méně tipů za vyšší vklad než opačně.

Po internetu kolují různé strategie a návody, jak si úspěšně a dlouhodobě vydělávat sázením, to už je ale na jiné téma. Pokud bychom k výše zmíněným radám měli přidat jednu poslední, stanovte si své limity. Pokud tento svůj například měsíční bankroll překročíte, dejte si od sázení na chvíli pauzu.